Stres wywołuje nieodwracalne skutki!

Stres wywołuje nieodwracalne skutki

Stałe narażenie na stres może powodować spustoszenie w organizmie i prowadzić do jednego z tych dziesięciu niebezpiecznych warunków dla zdrowia: Rozszerzanie się nowotwór. Stres “na rzecz” przetrwanie komórek nowotworowych, i pomimo tego, że leki, badania, przeprowadzone na myszach, że w dniu zostały wystawione na zapach drapieżnika. W takich sytuacjach, lučila duża ilość adrenaliny, i “odżywiają” komórki nowotworowe.

Jego długotrwałe działanie mniejsza mózg.

Jego długotrwałe działanie mniejsza mózgDokładniej, szary nerwowego ciężar, i to zwłaszcza w tych częściach mózgu, które są odpowiedzialne za uczucia i funkcje fizjologiczne. Zmiany te występują w wyniku pretrpljenog bonus stres, np. zwolnienie lub rozstanie i rozwód, i można przewidzieć, a niektóre psychologiczne problemy w przyszłości.

Przedwczesne starzenie się dzieci. Wpływ przemocy i wiktymizacji w dzieciństwie może prowadzić do przedwczesnego starzenia się komórek. Dzieci, które zostały trpila zlostavljenje lub obserwatorzy, zostały znalezione krótsze telomery, czyli końcach chromosomów, które wskazują na szybsze starzenie się i rozpad komórek i skrócenia długości życia. http://gestysicon.info

Stres wpływa na potomstwo. Skutki stresu mogą być przekazywane następnemu pokoleniu. Choć uważano, że kombinacja czynników zewnętrznych, takich jak stres może zniknąć w następnej generacji, najnowsze badania wykazały, że niektóre funkcje genów, jednak, przekazują i zachowują się w następujący pokoljenju, pisze Huffingtonpost.

Występują objawy depresji. Przeżył stres prowadzi do depresji, co jest udowodnione i już wcześniej wspomniano, badania na myszach. W jednej chwili przestały pływać w plastikowy cylinder, i ja z nimi więcej czasu, zanim zaczęli jeść normalnie.

“Navlače” kroniki boelsti. Jako reakcja na stres, burnija, i to, że ludzie anksiozniji i rastreseniji, po dziesięciu latach takiego życia, że mogą zachorować od chorób przewlekłych, takich jak problemy z sercem i zapalenie stawów.

Im wyższe ryzyko udaru mózgu. Eksperci podkreślają, że osobowość typu A, który charakteryzuje się tym, że są ciągle w ruchu, szybko chodzą, jedzą szybko, cierpi z powodu chronicznego braku czasu, i niecierpliwych, niezależnie od płci, są narażone na większe ryzyko wystąpienia udaru mózgu.

Im wyższe ryzyko zawału serca. Stałe ciśnienie i stres zwiększają ryzyko zawału serca o 27%. Naukowcy uważają, że najważniejsze jest to, że człowiek czuje się dobrze i robi wszystko to, co pomaga zmniejszyć stres i zdrowie serca.

Większe prawdopodobieństwo na choroby

Większe prawdopodobieństwo na chorobyPrzeziębienie zamienia się w “ubojita”. Wykazano, że objawy przeziębienia nasilają się pod wpływem stresu. Ciało wtedy powstaje więcej kortyzolu, hormonu stresu, że niektórzy ludzie, nie działa na odporne komórki, dlatego, że są one narażone na działanie wirusów, które powodują reakcje zapalne. Tak jak twój organizm nie ma mechanizmu, aby “zagłuszać” zapalenie, które objawiają się w postaci objawów przeziębienia.

Wpływa na wynik choroby. Walka i raka może być bardzo stresujący proces. Terapia poznawczo-behawioralna terapia, która pomaga w walce ze stresem. Bardziej korzystny wpływ na układ odpornościowy kobiet cierpiących na raka piersi. Kobiety, które przeszły taką terapię, były zmiany fizjologiczne, które doprowadzą do wniosku, że lepiej się regenerują.

Stres wpływa na rytm bicia naszego serca. Na przykład w elektronice wykres kuranty smirenog serce pokazują, jak ravnomjerni mały, fale. Z drugiej strony, serce, ciśnienie pozostawia chaotyczna, e linii. To wpływa na mózg, tak, że człowiek już nie może ani myśleć. Jak radzić sobie ze stresem?

Znać kilka podstawowych faktów na temat stresu, w przyszłości, że z nim łatwiej mieć do czynienia.

Ciało nie jest bardzo mały i stres

Niezależnie od ich psychologiczne znaczenie, każdy stres przewidywalny wpływ na ciało, i wszystko zaczyna się kaskadom za 1400 reakcji biochemicznych. Jeśli nie wiemy, dobrze radzisz sobie ze stresem, wczesnym wiekiem, zadają nam zdolności poznawcze, nie mamy energii, i, że nie jest wystarczająco skuteczne, a przy tym nie ściera się.

Z powodu stresu i inteligentni ludzie robią głupie rzeczy

Stres hamuje pracę określonej części mózgu, za to, że podejmujemy złe decyzje. To jest, kiedy i spójne – poznawcze jasno i emocjonalnie spokojnie – jesteśmy w harmonii, i możemy podejmować właściwe decyzje, ale stan stresu tworzy równowagi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *